medishop.ro http://medishop.ro/ Produsele medishop.ro en-us Aspirator secretii Gima Vega http://medishop.ro/product--aspirator-secretii-gima-vega--1299.html Aspiratoare chirurgicale Aspiratorul chirurgical Gima Vega este un aspirator de secretii de putere mica, putand fi folosit in cabinete medicale si la domiciliu, in interventii de mica chirurgie, traheostomie, ginecologie, ORL, gastroenterologie si post operator.
]]>
Otoscop Gimalux FO http://medishop.ro/product--otoscop-gimalux-fo--1298.html Otoscoape ]]> Otoscop Gima Parker http://medishop.ro/product--otoscop-gima-parker--1297.html Otoscoape ]]> Trusa diagnostic Roma Combo Kit http://medishop.ro/product--trusa-diagnostic-roma-combo-kit--1296.html Tensiometre mecanice ]]> Aspirator chirurgical Gima Clinic Plus http://medishop.ro/product--aspirator-chirurgical-gima-clinic-plus--1295.html Aspiratoare chirurgicale ]]> Aspirator secretii Gima Super Vega http://medishop.ro/product--aspirator-secretii-gima-super-vega--1294.html Aspiratoare chirurgicale Aspiratorul chirurgical Gima Super Vega este un aspirator de secretii de putere medie, putand fi folosit in cabinete medicale si la domiciliu, in interventii de mica chirurgie, traheostomie, ginecologie, ORL, gastroenterologie si post operator.]]> Aspirator secretii Gima Vega Uno http://medishop.ro/product--aspirator-secretii-gima-vega-uno--1293.html Aspiratoare chirurgicale ]]> Body Fat Monitor Tanita BC 541 http://medishop.ro/product--body-fat-monitor-tanita-bc-541--1292.html Analizoare corporale Analizorul foloseste tehnologia Innerscan care emite semnale electrice de nivel scazut care trec prin organism si care reusesc sa determine compozitia corporala.
]]>
Pulsoximetru CMS 50F http://medishop.ro/product--pulsoximetru-cms-50f--1291.html Pulsoximetre Negatoscop de perete TM 6004 http://medishop.ro/product--negatoscop-de-perete-tm-6004--1290.html Negatoscoape